preloader image
Balva Rīgas arhitektūrā
Ilgtspējīgākā ēka un projekts
Nomīnācija rekonsrukcijā
GADA LABĀKĀ BŪVE 2013
Gada labākā būve Latvijā 2014
Gada labākā būve Latvijā 2014
Jaunas nodaļas projektēšanas Olaines cietuma teritorijā, dzīvojamā korpusa ēkas jaunbūve, resocializācijas centra pārbūve un esošo būvju demontāža

Kompānija

Būvuzraugi LV dibināti 2010. gadā. Uzņēmuma pamatā ir pieredzējušu inženieru komanda ar visplašākajām zināšanām būvkontroles un audita jomā, celtniecības kvalitātes kontrolē, būvobjektu finanšu un tehniskajā monitoringā, kā arī kompleksā investīciju būvobjektu pārvaldē. Uzņēmums jau ir paspējis pierādīt savas spējas un kompetenci vairākos desmitos nozīmīgu objektu Latvijā, iegūstot arī daudzus profesionālos apbalvojumus.


Uzņēmuma apgrozījums (EUR)

raugi LV dibināti 2010. gadā. Uzņēmuma pamatā ir pieredzējušu inženieru komanda ar visplašākajām zināšanām būvkontroles un audita jomā, celtniecības kvalitātes kontrolē, būvobjektu finanšu un tehniskajā monitoringā, kā arī kompleksā investīciju būvobjektu pārvaldē. Uzņēmums jau ir paspējis pierādīt savas spējas un kompetenci vairākos desmitos nozīmīgu objektu Latvijā, iegūstot arī daudzus profesionālos apbalvojumus.

Būvuzraugi LV ir kvalitatīva rezultāta garantija saviem klientiem. Kompleksa pieeja un individuāla komandas komplektēšana katram projektam nodrošina ekspertīzi un kontroli visos būvniecības etapos – sākot ar projekta izstrādi un beidzot ar objekta nodošanu ekspluatācijā. Mūsu principi – godīga un profesionāla attieksme pret ikvienu darbu – kļūst par pamatu ilgtermiņa sadarbībai ar mūsu klientiem.

SKATĪT PREZENTĀCIJUhttp://buvuzraugi.lv/p.pdfSKATĪT INTRO


preloader image